قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی چیپ تولز :

 • استفاده شما از فروشگاه اینترنتی چیپ تولز و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
 • اطلاعات شخصی کاربران در فروشگاه اینترنتیچیپ تولز کاملاً محرمانه است.تیم پشتیبانی چیپ تولز تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند.
 • کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
 • فروشگاه اینترنتی چیپ تولز سیر اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت
 • فروشگاه اینترنتی چیپ تولز اقدام به دریافت اطلاعاتی می‌کند که هنگام ارسال سفارش خرید کالاها، بر مبنای آن بتوان سفارش را در اسرع وقت تحویل دهد.
 • فروشگاه اینترنتی چیپ تولز مبادرت به جمع‌آوری اطلاعات آماری مینماید که مربوط به سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما می‌باشد و به طور خودکار توسط سایت چیپ تولز ثبت می‌شود.                                                                                                                     این اطلاعات می تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اینترنتی و زمان دسترسی به سایت باشد. این اطلاعات توسط فروشگاه چیپ تولز برای انجام عملیات بهتر، حفظ کیفیت سرویس‌ها و تامین اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • برای تماس با فروشگاه چیپ تولز، فقط روش‌ها و آدرس‌های ایمیل ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز می‌باشند. اگر می‌خواهید برای ما پیامی بفرستید فقط به این آدرس‌ها مراجعه نمائید.
 • فروشگاه اینترنتی چیپ تولز واسطه‌ای جهت ارائه محصولات شرکت‌های تولید‌کننده، واردکننده یا توزیع‌کننده به مشتریان است.
 • قیمت کالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی چیپ تولز همگی توسط تأمین‌کنندگان آنها تعیین شده و با درنظرگیری حد سود معینی برای فروشگاه چیپ تولز به مشتریان عرضه میگردد.
 • اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی چیپ تولز از منابع اطلاعاتی که توسط تأمین‌کننده کالا ارائه می‌شوند و یا اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند، استخراج میگردند. از این رو فروشگاه اینترنتی چیپ تولز هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می‌داند.
 • کاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی چیپ تولز مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
 • فروشگاه اینترنتی چیپ تولزهیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناصحیح سایت که میتواند ناشى از عواملی خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه باشند(همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، نقص تجهیزات سخت‌افزاری و غیره) نمی پذیرد.
 • مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی چیپ تولز درج شده و فروشگاه اینترنتی فوق به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.
 • مدت گارانتی و نام شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضیحات هر کالا ذکر شده است. در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد.
 • مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار مشخصات این کالاها درج شده است. لازم به ذکر است که کلیه کالاهای فروشگاه چیپ تولز دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا می باشند و تعداد بسیاری از کالاها نیز دارای گارانتی شرکتی می باشند.
 • برای کالاهایی که دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا هستند هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق شماره همراه 09358908556 یا از طریق پست الکترونیکیcheaptools.ir@gmail.com به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه چیپ تولز اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص، تعمیر یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از ۲۴ ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست. کالاهای دارای گارانتی شرکتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد.
 • در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او میباشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
  مشتریان عزیز بایستی در هنگام خرید به سیاست‌های فروش متغیر چیپ تولز شامل تغییرات و نوسانات قیمت و موجودی کالاها در بازار و یا جشنواره‌های برگزار شده در این فروشگاه که از طریق اطلاعیه‌های  در وب سایت و سایر کانال‌های ارتباطی این فروشگاه به نمایش در می‌آید دقت کرده تا در هنگام خرید دچار مشکل نشوند.
 • در صورتی که مشتری از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا منصرف شود، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد. اما بعد از ارسال، کالای خریداری شده به مدت 7 روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده، از حق انصراف خارج میگردد. فروشگاه اینترنتی چیپ تولز بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک)
 • به دلیل نوسانات قیمت ارز و نوسانات قیمت محصولات و با توجه به تنوع و ازدیاد محصولات ممکن است برخی از محصولات با قیمت قبل در سایت باشد لذا خواهشمندیم قبل از نهایی کردن خرید با پشتیبانی تماس بگیرید و از قیمت کالا اطمینان حاصل فرمایید، در غیر اینصورت با توجه به قوانین چیپ تولز خرید شما مورد تایید این فروشگاه نبوده و مبلغ واریز شده به حسابتان بازگردانده میشود.
 • اجناسی که با باربری ارسال میشود کرایه تا باربری روی فاکتور اعمال شده (20000 تومان) و کرایه تا شهر مورد نظر بر عهده خود مشتری میباشد.
 • ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

شرایط استفاده از بازگشت کالا و ضمانت بازگشت وجه در چیپ تولز

 • برای استفاده از ضمانت بازگشت کالا و وجه، خریدار به مدت ۷ روز کاری فرصت دارد تا از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه بسته بندی کالایی باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد. لازم به ذکر است هزینه پست و بیمه به عهده خریدار میباشد.

این انصراف برای کالاهای زیر امکان پذیر نمی باشد:

 • کالاهایی که باز شده باشند و از بسته بندی، وکیوم، شیرینگ خارج شده باشند.
 • کالاهایی که قیمت آنها توسط نوسانات بازارهای مالی و ارزی تعیین می شود.
 • کالا های ابزار دقیق و اندازه گیری که از حساسیت خاصی برخوردار هستند.
 • کالاهایی که کارتن آنها به هر دلیلی مخدوش، آب خوردگی، پاره شدگی و عواملی که آسیب به بسته بندی کالا وارد نموده شده باشد و از حالت اولیه و پلمپ آن خارج شده باشد.
 • کالاهایی که فاکتور خرید آنها از چیپ تولز موجود نباشد و یا اطلاعات آن با فاکتور فروشگاه مغایرت داشته باشد.
 • عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، در مدت 24 ساعت پس از دريافت كالا حتي در روزهاي تعطيل از طريق تلفن همراه 09358908556 یا ايميل cheaptools.ir@gmail.com به مركز ارتباط مشتريان فروشگاه چیپ تولز اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه ای مجددا برای شما ارسال شود. بديهي است عدم اطلاع رسانی پس از 24 ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.